[ Що ми робимо ]

Дизайн

Створимо сучасний, адаптивний, креативний, зручний дизайн, оновимо існуючий ресурс, використовуючи сучасні методи і засоби HTML-верстки. Врахуємо всі Ваші побажання.

Розробка

Моделюємо процеси, розробляємо прикладні програми, алгоритми, веб-сайти будь-якої складності з нуля, дороблюємо функціонал існуючих сайтів.

Оптимізація

Зробимо адмін-панель вашого сайту більш зручною, оптимізуємо і автоматизуємо складні і трудомісткі процеси, прискоримо завантаження Вашого ресурсу. Результати в перші два тижні роботи.

Бази даних

Працюємо в СУБД - MySQL, MS ACCESS, MS-SQL Server. Розробляємо бази даних для сайтів, прикладних програм, "ручного" використання.

[ Про нас ]

Наша команда складається з кваліфікованих фахівців в області програмування та інформаційних технологій. Ми пропонуємо розробку сайтів та програмного забезпечення для ПК під операційну систему Windows.

Розробляємо сайти будь-якої складності, -  від landing page до складних багатофункціональних проектів, в які може входити підключення різного роду API (платіжних систем, API служб доставки, поштових та смс API), розробка парсерів, інтеграція з різними базами даних і тд.

Ми створюємо сайти з нуля, використовуючи сучасні технології, що дозволяє нам максимально врахувати всі Ваші побажання і зробити ресурс більш продуктивним.

Виконуючи завдання, ми знаходимо комплексне рішення. Ми не тільки розробляємо програмний продукт, але і оптимізуємо Ваші бізнес-процеси, створюємо інструменти для простого їх виконання, налаштовуємо автоматизацію різних завдань.

Ми допоможемо Вам заощадити час за допомогою наших продуктів. Ви можете отримати безкоштовну консультацію. Для цього зв'яжіться з нами і ми зможемо проаналізувати структуру Вашої роботи, щоб дати рекомендації по модернізації вашого ресурсу або створення нового рішення.

HTML 80%
80% complete
CSS 90%
90% complete
PHP 85%
85% complete
JavaScript 80%
80% complete
[ Наші роботи ]
Інтернет-магазин Otextil

Інтернет-магазин Otextil

Продаж одягу і текстильних виробів

Інтернет магазин Eurokatalog

Інтернет магазин Eurokatalog

Сайт Спілка пасічників України

Сайт Спілка пасічників України

Бережіть бджолу!

Інтернет-магазин NSV

Інтернет-магазин NSV

Інтернет-магазин NSV

EuroAutoPark

EuroAutoPark

Сайт продажі автомобілів

Моднасік

Моднасік

Інтернет-магазин одягу

Сайт-візитка Honda cr-v

Сайт-візитка Honda cr-v

Сайт Ті-амо

Сайт Ті-амо

Сайт-візитка

Сайт компанії  "Освободим!"

Сайт компанії "Освободим!"

Міні-сайт і БД Eneron

Міні-сайт і БД Eneron

Програма для розрахунку підвіконників

Програма для розрахунку підвіконників

[ Наш порядок работы ]
1

СТРАТЕГІЯ І КОНЦЕПЦІЯ

2

ДИЗАЙН

3

ПРОГРАМУВАННЯ

4

Тестування та підтримка

[ Зв'язок з нами ]

theCoders.com.ua